top of page
about1-min.jpg

Hakkımızda

Tutkun Elektrik, inşaat ve sanayi sektörünün elektrik gereksinimlerini karşılamak üzere 1984 yılında Mustafa TUTKUN tarafından kurulmuştur. Elektrik faaliyetlerinin tüm aşamalarında minimum maliyetler ile maksimum çözümler yaratmayı hedefleyen entegre yapısı, müşteri ve pazar odaklı iş modelleri, verimliliği ve teknolojiyi esas alan, rekabetçi stratejileri ile elektrik piyasasında hızla ilerleyerek kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Elektrik sektöründe yapmış olduğu tüm çalışmalarda düzgün ve kaliteli ekip ve ekipmanlarıyla hizmet veren Tutkun Elektriğin faaliyetleri arasında; proje, taahhüt, mühendislik, danışmalık, A.G. - O.G. - Y.G.  elektrik tesisleri, otomasyon, akıllı şebeke sistemleri, enerji nakil hatları, şehir şebeke sistemleri, sokak - köprü - otoban yol aydınlatma sistemleri, trafo merkezi kurulum sistemleri, TEDAŞ, CK BEDAŞ, ENERJISA AYEDAŞ başta olmak üzere Türkiye'deki tüm elektrik dağıtım şirketlerinde müşavirlik hizmetleri bulunmaktadır. Tutkun Elektrik; elektrik sektöründeki tüm taleplere kısa zamanda çözüm odaklı cevaplar vererek, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile pazardaki rekabetçi konumunu güçlendirmiş ve bunu sürekli kılmak için süreç ve sistemlerini kesintisiz olarak geliştirmek amacıyla piyasayı yakından takip ederek teknik bilgi-donanım konularında teknolojinin getirdiği tüm yeniliklere sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyon

İnşaat sanayi ve elektrik sektöründe uluslararası markalardan biri olmak ve yenilikler ile birlikte bu alanda öncü olmak.

Misyon

Tutkun Elektrik, sektöründe ihtiyaç duyduğu hizmetlerde güven, kalite, verimlilik, yenilik ve ayrıcalık kavramlarını uzman kadrosu ile birleştirerek her geçen gün daha ileriye gitmeyi hedeflemektedir. İnşaat sanayi ve elektrik sektöründe iç ve dış pazarda en çok tercih edilen firmalardan biri olarak hizmetlerini ve çalışanlarını bu hedefler doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir. Tüm operasyon ve organizasyon sistemini bu misyon çerçevesinde kurulmuştur.

bottom of page